Haber

ABD vekillerinden UFO isteği

ABD’de Cumhuriyetçi milletvekilleri Matt Gaetz, Anna Paulina Luna, Tim Burchett ve Demokrat Milletvekili Jared Moskowitz, Temsilciler Meclisi Başkanı Kevin McCarthy’ye mektup gönderdi.

Milletvekilleri, Çarşamba günü Temsilciler Meclisi’nde düzenlenen oturumda 14 yıl istihbarat görevlisi olarak görev yapan David Grusch’un ABD Savunma Bakanlığı’nın (Pentagon) Kongre’ye “tanımlanamayan hava durumu” konusunda gerekli bilgileri vermediği iddiasına atıfta bulundu. olaylar” (UAP).

McCarthy’den UFO’lar hakkında Pentagon’dan bilgi alacak ve bu konuda gerekli yetkilere sahip olacak seçilmiş bir komiteyi derhal kurmasını isteyen milletvekilleri, bu konunun Pentagon ve istihbarat camiasının dürüstlükten yoksunluğunu gösterdiğini savundu.

Kongrenin bu tür konularda bilgi sahibi olması gerektiğini vurgulayan milletvekilleri, ilgili komisyonun bu açıdan değerli olduğuna işaret ettiler.

Grusch, Temsilciler Meclisi’ndeki bir oturumda, hükümetin yıllardır tanımlanamayan olaylarla ilgili bir enkaz toplama programı yürüttüğünü savundu.

UAP’lerden “insana ait olmayan organik canlı bileşenlerin” çıktığını iddia eden Grusch, ABD’nin “sağlam ve kısmen bozulmamış” uzaylı araçları bulduğunu ve hükümetin yıllardır halktan bilgi sakladığını savundu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu