Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İmamoğlu ve Yavaş’a seçilmesi: Şimdi şehir şehir gidelim

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün TBMM’de AK Parti grup toplantısında konuştu. Gündemi değerlendiren Erdoğan, şunları söyledi: oy Bu süreçte meydanlarda bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş da kaçırmadı. Cumhurbaşkanı, “İki belediye başkanı buldunuz. Şimdi neredeler, kayıplar. Şimdi tekrar dolaşın. Bunları yapanlar belki utanmadı. Ama biz onların adına utandık. Tarih en adil hakemdir” dedi. söz konusu.

“YALANLA HİÇ BİR YERE ULAŞMAZSINIZ”

Erdoğan, konuşmasının devamında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu suçlayarak, “Onun söylediği altılı masaydı. Şimdi gerekirse ’16’lı masa’ demek yetmez, daha da artırmak lazım. dahası.masadaki ortakları çoğaltmak sonuç vermez bu millet iş isteyecek dolandırıcılıkla talanla bir yere varılmaz.

“OYUN VE PAZARLIK MASASI KURDULAR”

BAŞ TÜRÜ İÇİN ANAYASA ÇAĞRISI

Sizler bu ülkede hep milletin yaşam biçimiyle uğraştınız, dolandırıcılık yaptınız. Biz seçimden önce bir anayasa yapalım ve başörtüsü konusunu da Anayasa’ya dahil edelim dedik. Dürüstseniz yeni yasama döneminde başörtüsü meselesini Anayasa ile güvence altına alalım. Ama dürüst değilseniz, size bizim milletimizi anlatacağım. Kandil’den Pensilvanya’ya kadar terör baronlarının destek açıklamalarına itiraz ettiniz mi, edemezsiniz. Sinek sineği var. Kemal Bey, siz LGBT’siniz. Yanınızdaki insanlar da LGBT’dir.”

ceylanpinarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu