Yaşam

DUA LİPA TASARIMCI OLUN!

Daha önce genç ve yükselen tasarımcılarla iş birliği yapan Donatella Versace, bu kez bir pop yıldızıyla bir araya geliyor. Defileye Dua Lipa ile gelen Donatella Versace, ‘La Vacanza’ isimli bu özel koleksiyonunu Cannes’da tanıtacak. 23 Mayıs’taki defile Cannes Film Festivali takviminde yer almasa da dönemin kutlamalarına paralel olarak devam edecek.

“Tasarım sürecinde her zaman işbirliklerinden ilham aldım. Bu koleksiyon üzerinde Dua Lipa ile çalışmak çok heyecan vericiydi ve aramızdaki dinamiği seviyorum,” dedi Donatella Versace. “Dua güçlü, korkusuz, özgür ve benzersiz bir tasarım vizyonuna sahip. Yaz büyüleyici bir zamandır. Cannes’da gerçekten özel ve samimi bir defile ile bu ruhu ve dönemin renklerini yakalayacağız” dedi.

‘La Vacanza’ koleksiyonu, gösteriden hemen sonra Versace’nin web sitesinde satışa sunulacak. Dua Lipa, “Versace için ‘La Vacanza’ koleksiyonunu Donatella ile birlikte tasarladığım için kesinlikle heyecanlıyım” dedi. “Birlikte tasarlamaktan ve tüm yaz ilhamlarımın ortaya çıkmasına izin vermekten onur duymak bir onur yağmuruydu. Bu koleksiyonla gurur duyuyorum ve onu Cannes’da sergilemek için sabırsızlanıyorum.”

Versace ile bağları her geçen gün güçlenen Dua Lipa, geçtiğimiz mart ayında markanın Sonbahar Kış 2023 defilesine katılmıştı. Eylül 2021’de Versace’nin defilesini açıp kapatan Dua Lipa, Donatella Versace’nin ilham kaynaklarından biri. Versace’nin Sonbahar Kış 2021 kampanyasının yüzü Dua Lipa, Donatella Versace ile ilk olarak 2017 yılında Versus defilesinde tanışmıştı. Daha sonra birçok nadide kırmızı halı etkinliğinde Versace’yi tercih eden Dua Lipa, ‘La Vacanza’ koleksiyonuyla bağlarını güçlendirmeye devam ediyor. .

yakakent-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu