Haber

Kılıçdaroğlu, Canpolat’a da teklifte bulundu.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, Ümit Özdağ’a yapılan teklifin aynısının 4 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından kendisine yapıldığını açıkladı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda Kılıçdaroğlu’na takviye vereceğini açıkladı. Özdağ’ın kararını değerlendiren Osmanlı Ocakları Başkanı Kadir Canpolat da aynı teklifin kendisine yapıldığını söyledi. Milliyetçi oyların Ümit Özdağ üzerinden Kılıçdaroğlu’na çekilmek istendiğine işaret eden Canpolat, “FETÖ ve PKK’nın muhtelif pazarlıklarla muhalefet masasında yer alması ve onlara verilen sözler elbette bizi ve FETÖ mensuplarını rahatsız etti. Tüm milletimizle birlikte Osmanlı Ocakları’na, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Ümit Özdağ’a yapılan teklifin aynısı bana da yapıldı” dedi.

“Bakanlık ve 5 milletvekili teklifte bulundu”

Kendisine yapılan bakanlık teklifinin detaylarını paylaşan Canpolat, “3 Mart 2019 tarihinde Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Genelkurmay’daki makamında ziyaret ettim. Millet İttifakı’nı destekliyorsam İçişleri Bakanlığı.”

Canpolat, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Açıkçası Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kirli pazarlıklarla Avrupa’ya, Amerika’ya, FETÖ’ye, PKK’ya ne gibi kirli pazarlıklar yaptığını merak ediyorum. Allah’ın izniyle artık burada olmayacağız.”

Türk siyasetinin yıllardır kasetlerle şekillendirilmeye çalışıldığını vurgulayan Kadir Canpolat, “Sonunda kaset üzerinden Muharrem İnce’yi köşeye sıkıştırdılar. Bu millete ve lideri Recep Tayyip Erdoğan’a diz çöktürün.Hiçbir güç, hiçbir kirli oyun Recep Tayyip Erdoğan’dan kopamadı, biz de onun aşkını bitiremedik.Çünkü Erdoğan Türkiye demektir.Çünkü Erdoğan demek Bağımsızlık. Çünkü Erdoğan, bizi temsil eden her türlü değere sahip büyük lider demektir. Değeri olmayanlar, bizi kastetmezler. Anlayamazlar” dedi. – ANKARA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu