Yaşam

Kira nedeniyle dava açılan Pucca’ya eski ev sahibi Tuba Ünsal’dan sitem geldi: Evimi yıktı.

Pucca lakaplı Selen Pınar Işık’ın ev sahibi, ünlü ismin 16 aydır kira ödemediğini ve evini harap ettiğini söyleyerek dava açtı. Ekonomik sıkıntı yaşadığını söyleyen Pucca, evden taşınacağını söyledi. Pucca’nın yıllardır evinde kaldığını söyleyen oyuncu Tuba Ünsal, yaşadığı mağduriyeti anlattı ve kendisine sitem etti.

“PUCCA TÜM TRAVMALAR İÇİN EVDE CEZALANDIRILDI”

Pucca’nın yıllardır kendi evinde kaldığını ve kirayı ödemediğini söyleyen Tuba Ünsal, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu sözlerle sitem etti: “Burada sessiz kalırsam haksızlık etmiş olurum.” Pucca’nın ev sahibine dava açtığını, aylardır kira ödemediğini, ardından ev sahibini dava ettiğini gördüm, bana hakaret etti, Pucca/Pınar yıllardır evimde kiracımdı. evimi yıktı demek yetersiz kalır. yaşadığı tüm travmalardan evi sorumlu tutması bence yetersiz kalır. durum o kadar kötüydü ki aylardır kira ödemedi ve haber bile vermeden evi boşalttı ben. O zamanlar bu konunun konuşulmasını istemediğim için sustum. Sanki o yanlış hissetmiş gibi… Bugün haberi görünce yazmak istedim…”

PUCCA İLE EV SAHİBİ ARASINDA NELER OLDU?

Pucca’nın ev sahibi Jale Tuncer, geçtiğimiz günlerde hesabından ünlü ismi hedef alarak “Biz başlattık. Son 16 aydır evimizde kira ödemeden yaşıyor. Eve verilen zararı saymıyorum bile” dedi.

PUCCA’DAN CEVAP: KİRAMI ÖDEMEYDE ZORLUK YAŞIYORUM

Ev sahibinin iddiasının ardından Instagram kanalından açıklama yapan Pucca, kirasını ödemekte zorlandığını belirterek şu ifadeleri kullandı: “Yaklaşık 1,5 yıldır ekonomik olarak sadece ben değil, tüm vatandaşlar olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Bir ülke. Hem ev sahipleri hem de kiracılar mağdur. Evet ben de kiramı ödüyorum.” Milyonlarca insan gibi ben de ödemelerimi yapmakta zorluk çekiyorum. Beni takip edenler yaşadığım zorlu süreçleri zaten biliyor. Oğlumun başına gelen talihsiz kaza nedeniyle yaşadığım ekonomik sıkıntıların arkasına saklanmak istemiyorum ama zor günlerdi. Tökezlesem bile onları tek başıma aşmaya çalışıyorum. Süreç mahkemeye taşındığında yalnız olmadığımı, milyonlarca insanın “sizin de aynı sorunları yaşadığınızı gördüm.”

“EVİ BOŞALTIYORUZ, MAHKEME DEVAM EDİYOR”

“Evin tahliyesi aşamasındayken ve dava halen devam ederken, hukuki süreçte neden magazin haberlerine çıktığımı anlamıyorum. Haber kanallarının röportaj taleplerini kabul etmiyorum. Oğlum 6 yaşındayız ve gerçekten çok zor günler geçirdik, psikolojimizin daha fazla bozulmasına izin vermeyeceğim, mahkeme sürecimiz devam ediyor, sizi meşgul ediyorum, bunun için kişisel olarak özür dilerim.

habermihalgazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu