Yaşam

MasterChef All Star’ın ilk fragmanı yayınlandı! Somer Sivrioğlu jüride yer almadı.

TV8 ekranlarında ilgiyle izlenen yarış MasterChef Türkiye yeni dönemde All Star bölümüyle ekrana gelecek. Günlerdir merakla beklenen yarışın fragmanı da geldi.

ESKİ REKABETÇİLER GELDİ

Yayınlanan fragmanda eski yarışmacılar Uğur, Sergen, Hasan, Fatma Parıltı, Eray, Mustafa, Güzide, Eren, Dilara, Kıvanç, Cemre, Alican, Safa, Kerem, Suna, Araz, Rifat, Tahsin, Ebru, Yağız, Batuhan Öner, Berke, Batuhan Bayındır, Gülşah, Pelin, Eda, Bahri ve His gibi isimler yer aldı.

BÖBREK HASTALIĞIYLA MÜCADELE EDEN HAMZA BİRARAYA GELDİ

Geçen yıl bir manzara ile yarışmaya katılan ve iki böbreği iflas ettiği için diyalize bağlandığını söyleyen yarışmacılardan Hamza Mercimek de takımda yer aldı. Fragmanda yer alan yarışmacıların tamamının yeni dönemde yer alıp almayacağı henüz bilinmiyor.

SOMER SİVRİOĞLU GİTMEDİ

Fragmanda yıllardır yarışmanın heyet takımında yer alan Somer Sivrioğlu’nun yokluğu dikkatlerden kaçmadı. Geçtiğimiz haftalarda yarışmanın yapım ekibinden İrem Kanan, MasterChef Türkiye jürileri ile bir araya geldi ve Sivrioğlu’nun yokluğu çok konuşuldu. Sivrioğlu’nun yeni sezonda olmayacağı tartışılmış, yerine ünlü şef Ömür Akkor gelmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu