İş

Petkim’e üst düzey atama

Şirketten yapılan açıklamaya göre, söz konusu görevi yürüten Anar Mammadov, 28 Temmuz’da Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından SOCAR Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

13 Eylül itibarıyla göreve atanan Kanan Mirzayev, Azerbaycan Devlet Ekonomi Üniversitesi’nde Maliye eğitimi aldıktan sonra İngiltere’de Aston Üniversitesi’nde Endüstriyel İşletme Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Ayrıca İngiltere’de eğitimine devam ederek Chartered Management Institute (CMI) tarafından verilen Kıdemli Yönetici diplomasını almış ve 2019 yılında Harvard Business School’da liderlik geliştirme programından mezun olması da dahil olmak üzere uluslararası eğitim ve deneyimleriyle mesleğine önemli katkılar sağlamıştır. -2020.

Kariyerine 2004 yılında SOCAR’ın küme şirketlerinde ve çeşitli uluslararası projelerinde başlayan Mirzayev, işletme, iş sağlığı ve güvenliği, kalite ve iş mükemmelliği gibi farklı alanlarda çalıştı. Daha sonra SOCAR Enerji Yunanistan’da Kıdemli İş Analisti ve CEO Vekili, Petkim’de Strateji ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Rafineri ve Petrokimya İş Birimi’nde İş Mükemmelliğinden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Mirzayev, Ekim 2020’den bu yana SOCAR Türkiye Strateji Lideri olarak görev yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu