Yaşam

Pınar Deniz’in Bölüm Başından Tuğba Özerk’in Konak Apartmanına Televizyon Dünyasında Bugün Neler Oldu?

1 Eylül Cuma günü televizyon ve dizi dünyasındaki son dakika gelişmelerini ve olaylarını derledik.

Bakalım bugün neler oldu?

Heyecanı doruğa çıkaran Kızılcık Şerbeti’ndeki kaza sahnesi gündem oldu. Yapımın izleyicileri hangi karakterin öleceği konusunda tartışmaya başladı. Kızılcık Şerbeti serisinin yapımcısından açıklama geldi.

Kıyamet dizisinin Ceylin’i Pınar Deniz yeni dönem öncesi fiyatını güncelledi. Deniz’in aylık ücreti küçük bir servet değerindedir.

‘Yalıçapkını’ dizisinde canlandırdığı ‘Suna’ karakteriyle adından söz ettiren Beril Pozam, başarılı oyunculuğu ve güler yüzlülüğüyle son dönemde en çok konuşulan isimler arasında yer alıyor. Güzel oyuncu, MAG dergisinin son sayısına verdiği röportajda dizinin ikinci dönemine ilişkin soruları yanıtladı.

Konakta yaşamayan çok az insan kaldı… Bildiğiniz gibi konakta oturan ünlülerimizin dertlerini dinlediğimiz ütopik bir çağdayız. Tuğba Özerk son olarak Bebek’teki yalısının kapılarını Evrim Akın’a açtı. Hem zorluklarından hem de keyifli yönlerinden bahsetti.

Gündüz kuşağı programlarının vazgeçilmez isimlerinden Songül Karlı bir süredir ekranlardan uzak kaldı. Yeni dönem için FOX ile anlaşan Karlı, ‘Bu Tabak Kimin?’ dedi. Adlı yarışla ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

haber-yenimahalle.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu