Ekonomi

Türk Telekom’un 2022 Faaliyet Raporu LACP Vizyon Ödülleri’nden 3 ödül aldı

Türk Telekom, ‘Dijital Türkiye: Yeni Bir Gelecek’ temalı 2022 Faaliyet Raporunun, dünyanın en saygın halkla ilişkiler platformlarından biri olarak kabul edilen LACP Vizyon Ödülleri ve rapor derecelendirme ödüllerinden 3 ödül aldığını duyurdu.

Türk Telekom’un 2022 Faaliyet Raporu, LACP Vizyon Ödülleri’nde küresel değerlendirmede ‘Telekomünikasyon’ kategorisinde altın ödüle layık görüldü. Rapor aynı zamanda EMEA bölgesinde ‘En İyi Rapor Finansalları’ kategorisinde gümüş ödüle, ‘raporun sanatsal ve iletişim mükemmelliği’ kategorisinde ise teknik başarı ödülüne layık görüldü.

Rapor, 100 puan üzerinden değerlendirilen LACP Vizyon Ödülleri’nde 98 puan alırken; İlk izlenim, kapak tasarımı, yönetici mesajı, anlatım, finansal bilgilerin sunumu, mesajların netliği gibi kriterlerde komiteden tam not aldı.

Şirket, 2022 Faaliyet Raporu ile teknoloji alanında birçok yenilik ve gelişmeyi ortaya çıkardığını ve dijitalleşme çalışmalarını yansıtan tema sayfalarında hedeflerine dair değerli bilgiler sunduğunu belirtti.

seydiler-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu