Haber

Edremit Belediyesi Ağustos Meclis Toplantısı Yapıldı

Edremit Belediyesi Ağustos ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan başkanlığında gerçekleştirildi. Toplam 49 gündem maddesi TBMM gündemine taşınarak görüşüldü.

Edremit Belediyesi Ağustos ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan başkanlığında Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıda 41 gündem maddesi ve 8 ek gündem maddesi olmak üzere toplam 49 gündem maddesi görüşüldü ve karara bağlandı.

Meclis toplantısı; Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Önder Arslan başkanlığındaki belediye meclisinde Edremit halkının refahı için kararlar alındı.

Toplantı gündemine geçmeden önce AK Parti Sözcüsü Murat Tuna, CHP Küme Sözcüsü Tümdeniz Çelebi ve ÂLÂ Parti Sözcüsü Davut Çengel gündem dışı açıklamalarda bulundu.

İmarla ilgili konular İmar Komisyonuna havale edilmiş, diğer bazı gündem maddeleri de incelenmek üzere ilgili ihtisas kurullarına havale edilmiştir. Daha önceki toplantılarda komisyonlara havale edilen, komisyonlarca incelenerek meclise sunulan konular görüşülerek karara bağlandı.

Görüşme Edremit Belediyesi’nin internet sitesinden canlı yayınlandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberhekimhan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu