Haber

Kadın Yolcu Köpeğini Havalimanında Terk Etti

ABD’nin Pittsburgh Havalimanı’nda bir kadın yolcu, köpeğini havalimanında bebek arabasına bırakarak uçağa bindi. Köpek koruma altına alınırken, bayan hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Pensilvanya Pittsburgh Havalimanı polisi olayla ilgili 4 Ağustos’ta açıklama yaptı ve bir kadın yolcunun uçağa binmeden önce köpeğini yanına almak istediği ancak görevlilerin yolcuya köpeğin olması gerektiğini söylediği belirtildi. özel taşıma kafesi içinde uçağa alındı. Havalimanında French Bulldog’u bebek arabasına bindiren hanımefendi, uçağa binerek yolculuğuna devam etti.

Köpeği pusette bulan polis, “Memurlar hayvanın üzerinde mikroçip bulduğunu ancak sahibine ulaşma girişimleri başarısız oldu. Müfettişler, köpeğin sahibine havayolu yetkilileri tarafından köpeğin öldüğünü söylediğini öğrendi.” uçmak için bir köpek taşıma kafesine yerleştirilecek.Daha sonra yapılan incelemede, sahibinin köpeğinin kısa süreli bir otoparkın yakınında olduğu ortaya çıktı.Ayrıldığı ve uçağa binmeye devam ettiği ortaya çıktı.

Polis, köpeğin güvenli bir şekilde teslim edilmesi için eyalet köpek koruma görevlisiyle temasa geçti. Görev başındaki köpek bekçisi tarafından evcil hayvan sahibi hakkında ‘terk edilme’ hata bildiriminde bulunulması bekleniyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu