Haber

Talas Belediyesi Çocuklara Yarıyıl Tatili Hediyeleri Hazırladı

Okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte Talas Belediyesi çocuklara unutamayacakları eğlenceli bir karne hediyesi hazırladı.

Yarıyıl tatili boyunca devam edecek etkinliklerin ilki ‘Kar Tanesi’ isimli çocuk tiyatrosu. Kayseri Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen gösteriye ailelerin yoğun ilgisi dikkat çekti. Gösteri sonunda düşüncelerini paylaşan veli ve çocuklar, etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a teşekkürlerini iletti. Programın sonunda konuşan Meliha Ertaş isimli veli, özellikle çocuklar için eğlenceli bir etkinlik olduğunu belirterek, Önder Yalçın’a teşekkürlerini sundu. Fatma Baykal isimli bir diğer veli ise, “Çok güzeldi, çocuklardan daha çok eğlendik, çok teşekkür ederiz” dedi. Sevgi Özmen isimli bir veli de etkinliğin çocuklar için faydalı olduğunu belirterek, özellikle yarıyıl tatiline denk gelmesinin çok güzel olduğunu söyledi. Etkinliğe katılan ve mutlulukları gözlerinden okunan çocuklar da çok eğlendiklerini belirterek Başkan Yalçın’a teşekkür etti.

Tatil boyunca devam edecek etkinlikleri, 25 Ocak Perşembe günü ‘Körebe’ adlı tiyatro oyunuyla devam edecek. Yarıyıl tatilinin son etkinliği ise ‘Burnu Kayıp Palyaço’ adlı çocuk gösterisi olacak. 30 Ocak Salı günü gerçekleşecek. Etkinlikler 2 oturum halinde gerçekleştirilecek olup, ilk oturum saat 13.00, ikinci oturum ise 16.00’da başlayacak.

Talas Belediyesi’nin daha önce düzenlediği etkinliklerde olduğu gibi bu etkinliklerin tamamı ücretsiz olacak. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu