Yaşam

Üvey anneyi canlı izle! ATV Üvey Anne 4. bölüm canlı izle! Üvey anne dizisi canlı izleme linkiniz var mı? Yeni bölümde neler olacak?

Hazal Filiz Küçükköse ve Kutsi’nin Üvey Annesi’nin yeni dizisi bugün yeni bölümüyle ekrana gelecek. Üvey anneyi canlı izle! ATV Üvey Anne 4. bölüm canlı izle! Üvey anne dizisi canlı izleme linkiniz var mı? Yeni bölümde neler olacak?

ADIM ANNE CANLI YAYINI NEREDEN İZLENİR?

Üvey Anne dizisini atv televizyonlarının yanı sıra atv resmi sitesinden de izleyebilirsiniz.

Üvey anne SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

sıkıntıdaki serap

Efsun’un boynuna taktığı kolye Serap’ı zor durumda bırakacaktır. Ancak Serap’ı zor durumda bırakacak başka bir konu daha vardır. Piraye’nin Serap ve Cem’i evlendirmek için harekete geçmesinin ardından Cem’in annesi Hayriye, Serap ve Cem’in bunda parmağı olduğunu düşünür, ancak gençlerin bunu söylemekten çekindiklerini düşünür ve onlara bir oyun oynar. Bu oyunun sonuçları Serap’ın hiç ummadığı yerlere gider.

Öte yandan babasının Serap ile yakınlaştığını düşünen Nisan, Serap’a karşı tavır almaya başlar. Ancak Serap ve Cem’in evleneceğini öğrenen Nisan, Serap konusunda yanıldığını anlar. Ancak bu kez, şimdiye kadar arkadaşı sandığı Cem’e karşı hislerinin hiç de masum olmadığı gerçeğiyle yüzleşecektir. İpek cephesinde eski eşi Mete’nin ailesini geri kazanma çabaları istemeden de olsa oğlu Ege’yi tehlikeye atacaktır.

Üvey anne YENİ BÖLÜM NE OLACAK?

“Kocam değilse, olacak!”

Faruk ve İpek’in önemli bir müşteriyle iş yemeğinde olduğu yemeğe dümenle dahil olan Serap, tam da anlaşmanın konusu riske girince, müşteriler yeniden anlaşma yapmak isterken olayların seyrini değiştirir. . Müşteriler anlaşma yapmak için onları otellerine davet edince Serap çok mutlu oldu. Çünkü İpek bir günlüğüne de olsa bu geziye toplantı nedeniyle katılamayacak. Bu, Serap’ın Faruk’la baş başa kalması için iyi bir fırsattır. Ancak bu iddiada Serap’ı bekleyen sürpriz, hevesini kıracaktır.

Serap ve Cem’in evlenmeyeceğini öğrenen Nisan, Cem’le yaşadığı keyifli anların ardından Cem’e hazırladığı sürprizle büyük bir risk aldığının farkında değildir.

Öte yandan Mete, eşi İpek ve Faruk’un yakınlığından rahatsız olmaya başlayınca kontrolden çıkar ve İpek’i zor durumda bırakır. Faruk ve İpek’in yakınlığı en çok Serap’ı rahatsız eder ve Serap, Naz’ı kullanarak ikilinin ortasını açmak için saldırılarına başlar. Ancak Serap bundan sonra çok daha tehlikeli bir göreve kalkışacak ve olayı can alıcı bir noktaya taşıyacaktır.

Üvey anne aktörler

Hazal Filiz Küçükköse

kutsal

Aslı Tandoğan

Ezgi Şener

Ayşegül Günay

Hakan Eratik

Emin Günenç

Bengü Ergin

Gökdemir Nehri

Ecenaz Üçer

Doruk Öztürk

Mihriban Özel

İbrahim Şahin

Ali Yerlikaya

Erokan’ı Hissetmek

Göker Ersivri

Defne Hacıoğlu

Deniz Hıracan

Selinda Işık Kekulluoğlu

Emir Kaan Özkan

Ayşen İnci

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu